Çelik Ev Modelleri

Lütfen aşağıdaki linkten iletişim formunu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçeceklerdir.

İletişim İçin Tıklayınız

Türkiye gibi 1.kuşak deprem bölgesi olan ülkemizde özellikle son depremlerden sonra artık depreme dayanıksız betonarme binalar yerine gelişmiş ülkelerdeki gibi depreme dayanıklı ve uzun ömürlü olan çelik evlerin kullanımının artmasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu evlerin artmasının önündeki en büyük engel müstakil yapılar olması. Çünkü betonarme bir binada ortalama 5-10 aile rahatlıkla yaşarken bu evler kişiye özel arsalara kurulmakta ve tek bir aile için dizayn edilmektedir. Bu da müşteriye bazı ek maliyetler getirmekte ama hem konfor hem depreme karşı güvenlik bakımından düşünecek olursak bir eve sahip olmak isteyenler için çelik evler çok iyi bir tercih olacaktır.

Çelik evlerin bir diğer özelliği taşıyıcı elemanlarının beton ve ahşap yapılara göre daha küçük olması ve daha fazla kullanım alanına imkan vermesidir. Tek katlı ve dubleks olmak üzere iki tipte üretimi yapılabilen bu yapıları sizlere şiddetle tavsiye ediyoruz.

Prefabrik ev firmalarının showroomlarını ziyaret edip çelik konstrüksiyon teknolojisi ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz. Sizlere örnek olması açısından bir kaç çelik ev modelleri paylaşacağız.