Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları

Lütfen aşağıdaki linkten iletişim formunu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçeceklerdir.

İletişim İçin Tıklayınız

Prefabrik evlerde sektörde çok farklı fiyatlar mevcuttur. Bu prefabrik ev alacak olan müşterinin kafasını karıştırmaktadır. Ama iyi incelediğinde prefabrik binanın niceliğine göre fiyatını belirlemesi gerekiyor. Örneğin standart bir prefabrik bina çok daha ekonomik olur ama bunu deniz kenarında uyguladığında ilerde sıkıntılar yaşanabilir. Dolayısıyla burada duvarkalınlığı birinci etken, çatı izolasyonu ikinci etken, yine kullanılan dış cephe malzemesi, pencerenin serisi bile çok önemlidir. Ayrıca burada prefabrik evi yapacak olan firmanın işçiliği, işin arkasında duruşu, kurumsallığı ve çalıştırdığı kişilerin niteliği çok önemlidir ve firma sürekli olarak bunlarla servis hizmeti sağlayabilmelidir.

Prefabrik konutlarda fiyatı arttıran en önemli unsurlar  öncellikle dış cephede kullanılan duvarın kesiti ve kullanılan malzemenin niteliğidir. Örneğin ; 8 mm betopan yerine 12 mm betopan kullanıldığında, 6 cm duvar yerine 10 cm duvar kalınlığı kullandığınızda fiyat farkeder. Bunların yanında dışarıda extra ısı yalıtımı için aksesuarları kullandığınızda fiyat değişir. Ama bunlar müşteriye ekstra birçok avantaj sağlamaktadır. Veya çatıda ondilin yerine metal kiremit veya şingıl kullandığınızda fiyat artmakta fakat binanın ömrüde bir o kadar uzamaktadır. Tabi bunların yanında prefabrik yapının tek katlı ve iki katlı yani dubleks olması o binada kullanılacak olan yapı teknolojisinde farklılıklara yol açmaktadır. Dubleks prefabrik evlerde çelik konstrüksiyon kullanıldığından dolayı fiyatı tek katlı prefabrik eve göre daha pahalıdır. Tek katlı prefabrik yapılar hem fiyatının uygun olması hem de bahçe, bağ evi, yazlık gibi kendi evinizin dışında altertanif olarak kullanımlarda avantaj sağlamaktadır. Tabi ki bu evleri kendi eviniz olarak kullanamayacağınız anlamına gelmemektedir.

Tek katlı prefabrik ev modellerimizden bazıları ;

Tek katlı prefabrik evlerin genel olarak fiyatları değişmekle birlikte m2 fiyatları 200-250 TL’den 700 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Prefabrik evlerde kullanılacak olan özellikler tamamen sizin hayallerinizle sınırlı olup istenildiği takdirde daha sonraki senelerde kolayca evde tasarımsal değişikliklere gitmek mümkün olmakta, hatta prefabrik ev tümden yerinden alınıp farklı bir arsaya kurulabilmektedir.