Prefabrik ev fiyatları olarak bu yazımızda ahşap prefabrik evlerimiz hakkında bilgi edinebilir ve örnek ahşap evlerimizi inceleyebilirsiniz. Siz de bu güzel evlerden birisine sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ahşap prefabrikler hakkında bilgiler vermek gerekirse,

Ahşap evler ağaç tomrukları veya bunların kesilmesi ile elde edilen keresteden yapılan evlerdir. İnşaatlarda kullanılacak odunlar son çağına varmış ağaçlardan sonbaharda ya da kışın kesilmek suretiyle elde edilir.  Böyle bir inşaat için ağaçların çatlak olmamaları, kuru olmaları gereklidir. Ahşap evler günümüzde eskisi gibi rağbet görmektedir.

Ahşap evlerde yaşamak psikolojik ve fizyolojik olarak daha sağlıklıdır. Ahşap insanlar gibi nefes alır,   böbrek hastalıkları ve dolaşım bozuklukları üzerinde iyi etkileri vardır. Ayrıca depreme karşı dayanıklıdır. Ülkemizdeki Marmara ve Bolu depremlerinde ahşap yapılarda yaşayanlardan hiçbiri ölmemiştir. Abd’ de yaygın olarak görülen ahşap evlere olan rağbet ülkemizde de artmaktadır.

Sizler de bu güzel evlerden birine sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin.

 

FİYATLAR VE DETAYLAR İÇİN LÜTFEN İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUNUZ..